• 0532 692 98 48
  • info@sokaksaticilari.net

Salepçi Standı Kiralama

Salepçi Standı Kiralama

Salepçi Standı Kiralama & Salep Arabası Kiralama

salep standı kiralama

salep standısalepçi kiralama

Salepçi Kiralama Fiyatları

Soğuk Kış Günlerinde İçinizi Isıtacak, Usta Ellerde, Hijyenik Olarak Yapılan Sahlep, Kokusu Ve Tadıyla Organizasyonlarınızda Varlığını Hissettirebilecek İçeceklerden Birisidir. İçenlerde Güzel Bir Damak Tadı Ve Sıcak Bir Keyif Bırakacaktır.

Salepçi Arabası Ve Eleman Kiralama

Sizlerde Özel Günlerinizde, Gecelerinizde Toplantılarınızda, Davetlerinizde Ve
Organizasyonlarınızda Salep Standımızla Yapacağımız Servisle Programlarınıza Sıcak Bir Hava Katmak İçin Bizi Arayın.

özel etkinliklerde misafirlerinize kiralık salepçisalepçi standı ve arabasında salep veriyoruz. yine kış aylarında dostlarınıza ikram edebileceğiniz, kestane arabası ve bozacı standı servisi hizmetimiz vardır.

Salepçi Kiralama Servisi

Salepçi Arabamızın Yanında Önceden Hazırladığımız Sıcak Sahlebi Karton Bardaklarda Misafirlerinize İkram Ediyoruz. Salep İkram Ederken Yanında Tarçında Katabiliyoruz.

Sizlere Getirdiğimiz Salep Kendi Üretimimizdir. Son Derece Hijyenik Ve Katkı Maddesi Yoktur. Salep Arabamızla İkram Yapan Elemanımız Otantik Kıyafetiyle Sizlere Hizmet Sunmaktadır.

salep standı

Salep Satış Ve Sipariş Hattı 0532 692 98 48

Salepçi Kiralamasını Sadece İstanbul Ve Çevre İllere Vermekteyiz. Sahlepçi Kiralama Fiyatımız 100 Kişilik 600 TL’dir. Fiyatımıza Ürün, Nakliye, Özel kıyafetiyle 1 Elemanımız Dahildir. Salep İçen Bir Kez Daha içmek için İsteyecektir, çünkü saleplerimiz çok lezzetli ve damaklarınıza çok uygundur.

ister bir açılış organizasyonunda, ister şirket çalışanlarınıza, ister düğünlerinizde misafirlerinize rahatlıkla sunabileceğiniz, sıcacık salep ikramı için bizi arayın bilgi alın.

salep standı fiyatları

Sahlep Arabası Ve Sahlepçi Standı Kiralama Hizmetini Tüm Organizasyonlarınızda Düşünebilirsiniz.

sokak

Salepçi Standı Kiralama” üzerine 2 düşünce

sokakYayın tarihi  11:15 am - Kas 21, 2017

Merhaba 25-26 aralıkta cnr da düzenlenecek olan fuarımızda dağıtılmak üzere salep düşünmekteyiz. Cumartesi 500 kişi , Pazar günü 500 kişi olarak fiyat vermenizi rica edeceğim. Dağıtım elemanı(Osmanlı kıyafeti ile) , bardaklar, salep arabası v.b. ekipmanlar tarafınızca karşılanıyor sanırım. Gün içinde bilgi beklemekteyim. Teşekkürler.

sokakYayın tarihi  11:23 am - Ara 13, 2017

Mehmet Bey merhaba,

Telefonda bahsettiğim gibi, 3 Ocak Salı sabahı, firmamızda yapacağımız toplu kahvaltıda servis edilmek üzere 250 kişi için lokma döktürme ve salep hizmeti fiyat teklifinizi rica ederim. Tam teşkilat içeriği ( personel sayısı, ekipman vs) hakkında bilgi de verirseniz memnun olurum.
Ayrıca stand ve sunum şekline dair görsel gönderirseniz sevinirim.
Teşekkürler..

Mesajınızı bırakın