Lokmacı Kiralama Hizmeti

Lokma Döktürme Ve Lokmacı Kiralama Servisi

lokma döktürmek

Lokmacı Kiralama Hizmeti

Lokmacı Kiralama Hizmeti fiyatları için bizi her zaman arayabilir ve rezervasyon tarihleri için bizden bilgi alabilirsiniz. hayırlara vesile olmak ölmüşlerinizin arkasından hayır yapmak ve onlara gönderebileceğiniz en güzel sevaplardan biri hayır lokması dağıtmaktır.

yıllardır organizasyon firması olarak mevlüt ve cenazelerde hayır lokması dökmeye devam ediyoruz. ekiplerimiz sizin belirtiğiniz tüm mekanlara ve adreslere bir telefonla ulaşıyor ve gelen misafirlere lokma dağıtıyor.

Hayır lokması Döktürme Fiyatlarıhayır lokmacısı

Lokmacı Standı Ve lokma Arabası kiralama servisi için bizden bilgi alın. lokma dökme işlemini en hijyen ve yeni arabalar ile yapmaktayız.

son yıllarda çok talep edilen ve herkesin severek tükettiği lokmacı kiralama servisi ile 20 yıldır sizlere hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz. lokma döktürmek artık çok kolay bir telefonla sizlere ulaşmaya devam ediyoruz.

Cenazelerde Ve Mevlidlerde Lokma Döktürmelokma döktürmek

*Cenaze günlerinde ve kişinin genellikle 7, 40 ve 52. ölüm günlerinde o kişinin ruhuna adanarak lokma tatlısı dağıtılmaktadır.

*Yeni doğan çocukların ömürlerine sağlık ve bereket getirmesi için hayır lokması dağıtıldığı bilinmektedir.

*Kişinin nazardan ve belalı olaylardan uzak durması için Allah’a sığınması ve ardından iyi niyet ile lokma tatlısı döktürüp dağıtılır.

*Bayram arifelerinde, ramazan ayında, aşure günlerinde ve dini mübarek olan günlerde iman tazelemek için lokma tatlısı yaptırılır.

Lokmacı Kiralamak Ve Hayır Lokması Döktürmek İçin Bizden Yardım Alın.
0532 692 98 48