• 0532 692 98 48
  • info@sokaksaticilari.net

Popcorn Arabası Kiralama Ve Satış Hizmeti

Popcorn Arabası Kiralama Ve Satış Hizmeti

Popcorn Arabası Kiralama Ücretleri

patlamış mısırcı

Popcorn yapmak elbette çok zor bir iş değildir. Ancak, yüzlerce hatta binlerce kişiye servis yapabilmek ve taze sunumla ürünleri servis edebilmek için endüstriyel çözümler elbette gereklidir. Popcorn arabası kiralama hizmetimiz size ciddi bir kapasiteyle hizmet verebilmekle birlikte mükemmel standartlarda ürün sağlar.

popcorncu

Kiralık Popcorn Arabası Hizmeti

Hata yapılmasını engelleyen teknolojiye sahip araçlarımızda üretilen lezzetli atıştırmalıklarla konuklarınızın keyfini katlayabilir, bunun yanında dilerseniz ürünleri ticari işletmenizde ücreti mukabili de satabilirsiniz. Firmamız Popcorn arabası kiralama hizmet kapsamında her boyutta ihtiyacı karşılayabilecek makineleri sunmaktadır.

patlamış mısır arabalarımızın üzerine reklam çalışmalarınızı yapıştırıp iyi bir reklam da yapabilirsiniz. organizasyon firmamız mısırdan, yağına, kutudan tuza kadar tüm tedarik tarafımızdan yapılmaktadır. ayrıca eleman ve nakliye de yine tarafımızdan yapılmaktadır. büyük kurumsal fabrika ve şirketlerde çalışanlara sunmak için popcorn ve patlamış mısır arabası ile ilgi çekici sürprizler yapabilirsiniz.

kiralık patlamış mısır aracı

Popcorn Ve Patlamış Mısır Arabaları

AVM’ler, düğün, nişan, sergi,açılış ve benzeri her organizasyon için hizmeti kullanabilirsiniz. Popcorn arabası kiralama hizmetinden faydalanabilmek için tek yapmanız gereken bizi aramak ve müsaitlik sorgulamaktır. Sizin için en uygun çözümler firmamız tarafından sunulacaktır.

Son zamanlarda özellikle fuar organizasyonlarında gelen müşteri ve misafirlere sunulmak üzere popcorn dağıtımı yapmaktayız. son derece kolay, sıkıntısız ve ilgi çekici olan popcorn dağıtım hizmetini sizlerde tercih edebilirsiniz.patlamış mısır makinası

Popcorn Arabası Kiralama ve Patlamış Mısır Arabaları kiralama Servisimizi Arayabilirsiniz. 0532 692 98 48

 

sokak

Popcorn Arabası Kiralama Ve Satış Hizmeti” üzerine 2 düşünce

sokakYayın tarihi  10:56 pm - Ara 12, 2017

Mehmet Bey Merhaba,

Telefonda yaptığımız görüşmeye istinaden 24/11 tarihinde saat 15:00’da hazır olacak şekilde bir POPCORN ARABASI ihtiyacımız mevcuttur. Fiyat teklifinin hazırlanması konusunda desteklerinizi rica ederiz.

NOT: Ortalama 250 kişinin ihtiyacını karşılayacak şekilde olmalıdır. Fiyatlandırmada kıst alınan nokta miktar veya süre midir?

Destekleriniz için şimdiden teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim

Murat BULUT
İdari İşler ve Satınalma Uzman Yardımcısı

Özgür ErdoğanYayın tarihi  11:47 am - Ara 13, 2017

Sayın Yetkili ;

12 Ağustos’ta gerçekleşecek bir düğün organizasyonumuz için aşağıdaki kiralamalara ihtiyacımız var.

POP CORN – DONDURMACI – PAMUK ŞEKER – ALASKA FRIGO

Düğün mekanı : Beykoz Kundura Fabrikası

400 kişilik davet

Saygılar;

Mesajınızı bırakın