• 0532 692 98 48
  • info@sokaksaticilari.net

Pilav Arabası Kiralama

Pilav Arabası Kiralama

Pilav Arabası Kiralama & Pilavcı Kiralama Fiyatları

pilavcı arabası

pilavcı arabasıPilavcı Arabası Fiyatları

Pilavcı, Pilavcı Kiralama fiyatı, Pilavcı arabası, Pilavcı standı Ve Pilavcı arabası kiralama fiyatı İçin Bizden Bilgi Alın. Sadece Pilav Arabası da Kiralayabilir Veya Pilav İçinde, Eleman Ve Nakliyesi Dahil Mekana da Getirebiliriz. Pilav Satışımız Nohutlu, Tavuklu Ve Sade Olarak Sizlere Sunulmaktadır. nohutlu, tavuklu pilavlarımız son derece lezzetlidir.

ister düğün, ister sünnet düğünü, ister mevlüt veya cenazelerde pilav arabaları ile size en özel şekilde servis yapmaktayız.  İstanbul’da yaptığınız herhangi bir organizasyon veya etkinlikte hiç çekinmeden bize ulaşın.

Pilav Arabası Kiralama Servisi

Pilav Arabası Kiralama Ve Pilav Standı Kiralama İçin Bize 1 Hafta Önceden Bilgi Vermeniz Gerekmektedir. Pilav Arabalarımız Yeni Ve Temizdir. Pilav Arabası Elemanlarımız Temiz Önlükleriyle Servis Yapmaktadırlar. pilav arabası standımız ile misafirlerinize sıcak bir pilav sunumunu Denediniz mi?

Son Derece Lezzetli pilavlarımızı Sizlerde Beğeneceksiniz. Özel Organizasyonlarınızda Misafirlerinize tereyağlı, tavuklu ve nohutlu mis gibi bir pilava ne dersiniz. özel etkinliklerde misafirlerinize ve konuklarınıza mis gibi tereyağlı pilav ikramında bulunabilirsiniz.

ikram yaparken tabağı, kaşığı, karabiberi, nakliyesi ve elemanıyla gerekli olan her şeyi biz tamamlıyoruz. tavuklu pilav veya nohutlu pilavımızı yiyen bir kez daha yiyiyor. fatih’in en eski pilavcısı tarafından üretilen pilavlarımız ile sizde organizasyonlarınıza fark katın.

 

pilav arabası kiralama

Nostaljik Sokak Satıcılarından Olan Pilavcı Arabası Kiralama Hizmeti İçin Bizi Arayın.

sokak

Pilav Arabası Kiralama” üzerine 2 düşünce

sokakYayın tarihi  3:31 pm - Kas 9, 2017

Merhaba babamın camide 52 duası sonrası, pilav arabasıyla pilav dağıtılmasıyla ilgili teklif almak istiyorum. min 100 kişilik, ve üzeri de olabilir. Yer beykoz, bu tarafa hizmet veriyormusunuz ve ücretlendirmeniz nasıldır?

sokakYayın tarihi  11:09 am - Ara 13, 2017

Merhabalar, önümüzdeki dönemler de yani Aralığın son haftası bir marka ile etkinliğimiz olacaktır etkinlikte kestaneci ve Pilavcıya ihtiyacımız var etkinliğe 200 kişilik bir katılım olacak.

Bütün malzemeler (kestane arabası, pilavcı arabası ve kestane pilav vs )sizden olacak şekil de bütçesi ne olur.

Teşekkürler

Sevgiler

Mesajınızı bırakın