• 0532 692 98 48
  • info@sokaksaticilari.net

Patlamış Mısırcı Arabası Sünnet Düğünleri

Patlamış Mısırcı Arabası Sünnet Düğünleri

Patlamış Mısırcı Arabası Kiralama Fiyatı

patlamış mısırcı

Popcorn Arabası Ve Standı Kiralama Hizmetleri

Patlamış Mısırcı Arabası Sünnet Düğünleri – Yaz veya kış fark etmeksizin, her ortamda tüketilebilen lezzetli bir atıştırmalık olan patlamış mısır, geniş kitlelere elbette evsel metotlarla sunulamaz. Bunun için özel araçlar kullanılmalı ve bu araçların sürekli imalata uygun olmaları gerekmektedir. kiralık popcorn arabası

Bu noktada ihtiyaç sahiplerine Patlamış mısır arabası kiralama hizmeti sunarak, bu gereksinimin karşılanmasını sağlıyor ve mükemmel bir çözümü sizlere sunuyoruz.

Kiralık Patlamış Mısır Arabası

Set üstü, tekerlekli veya sabit araçlarla verebildiğimiz patlamış mısır makinesi kiralama hizmetlerimiz kapsamında sunulan araçlarımız, her ortamda kullanılabilecek türlere sahiptir.

Isıtma sistemi elektrikle sağlanabilen makineler, sürekli kullanıma uygundur, sürekli ve hızlı patlamış mısır üretebilmek için bu makineler son derece verimli hizmet verebilmektedir.

popcorn arabası kiralama servisi

Popcorn Arabası Kiralama fiyatları

kiralık popcorn arabası modelleri ve patlamış mısır arabası ve makineleri ile 17 yıldır özel günlerinize renk katıyoruz. son derece şık ve yeni olan araba ve makinelerimiz ile sizlere yardımcı oluyoruz. popcorn makinesi yanında kutular, mısır, yağ ve tuz dahil hizmet veriyoruz. ayrıca eleman ve nakliye yine ekibimiz tarafından sizlere hizmet verilmektedir.

patlamış mısır arabaları ile sizin istediğiniz tüm mekanlara geliyoruz. yeter ki siz isteyin biz gelelim. 50 kişiden, 5000 kişiye kadar hizmet verme kapasitemiz vardır. Siz de Patlamış mısır arabası kiralama hizmeti almak için bize ulaşabilir, dilediğiniz süre ile kiralama yapabilirsiniz.

patlamış mısır ve osmanlı macunu

Patlamış Mısırcı Arabası Kiralama Servisini Sünnet Düğün Organizasyonlarında Ve Doğum Günlerinde Kiralayabilirsiniz. Patlamış Mısırcı Kiralama Servisi
0532 692 98 48

sokak

Patlamış Mısırcı Arabası Sünnet Düğünleri” üzerine 4 düşünce

yenal toprakYayın tarihi  11:38 am - Ara 13, 2017

Merhaba,

Sultanahmet’te bulunan otelimizde İstanbul ve sokak temalı çocuk doğum günleri düzenlemeyi planlıyoruz. Sokakta kullanlmak üzere pamuk şeker, patlamış mısır arabası, Maraş dondurmacısı vb. gibi aktiviteler yapmak istiyoruz. Bunlar ve sizin tavsiye edeceğiniz diğer ürünleriniz için fiyat teklifi alabilir miyiz?

İyi çalışmalar

sevilay günayYayın tarihi  7:03 pm - Ara 13, 2017

Okul şenliğimiz için popcorn arabasını kiralamak istiyoruz. fiyat bilgisi rica ederim.

ceyda kaytanYayın tarihi  7:10 pm - Ara 13, 2017

istanbul esenyurtta bir anaokulu günlük etkinlik için popcron arabası, pamuk şekeri arabası, palyaço ama hayvan figuru giyilmesi isteniyor. bunların ayrı ayrı tahmini 2 saatlik kiralık tutarı nedir acaba?

gamze çakırYayın tarihi  8:04 pm - Ara 13, 2017

10 haziranda acıbadem’de olacak olan sunnet dugunumuze pamuk seker arabası ve patlamis misir arabasi kiralamak istiyoruz Fiyat paylasiminda bulunur musunuz?

Mesajınızı bırakın