• 0532 692 98 48
  • info@sokaksaticilari.net

Pamuk Şeker Arabası İle Dükkan Açılış Organizasyonu

Pamuk Şeker Arabası İle Dükkan Açılış Organizasyonu

Pamuk Şeker Arabası Kiralama İle Açılış Organizasyonu

pamuk şeker arabaları

Pamuk Şeker Arabası Ve Pamuk Şekerci Standı Kiralama

Çocukların en sevdiği şey kuşkusuz şekerlemelerdir. Bizim de çocukluğumuzun en güzel anıları, panayırlarda yediğimiz şekerlemelerin lezzeti değil midir?

Artık panayır kültürünün var olmaması ve sokak satıcılarının yavaş yavaş ortadan kalkması sebebi ile market şekerlemelerine muhtaç hale geldiğimiz bu günlerde damakların tadını artıracak bir çözüm Olarak Pamuk Şeker bizim tarafımızdan sizlere sunuluyor.pamuk şekerci

Kiralık Pamuk Şeker Arabaları

Pamuk şeker arabası kiralama hizmetimiz sayesinde nostaljik bir çözüme, en uygun koşullarda erişebilir ve misafirlerinize beklenmedik bir sürpriz yapabilirsiniz.

Modern teknolojinin sunduğu pratiklik ve hijyen koşullarında imal edilen pamuk şeker makinelerimiz, farklı boy ve sınıflarda olup, ihtiyaçlarınıza uygun şekilde, sabit veya tekerlekli modelleri ile hizmetinize sunulabilmektedir.

Bizi arayarak, müsaitliği sorguladıktan sonra, istediğiniz tarihte Pamuk şeker arabası kiralama hizmetinizden faydalanabilirsiniz. Dükkan Açılışı Ve Mağaza Açılış Organizasyonlarında Pamuk Şeker Arabalarımızı Kiralayabilirsiniz.

Pamuk Şeker Arabaları kiralama ücretleri

okullarda 23 nisan etkinliklerinde çocuk bayramlarında sıkça talep gören pamuk şeker makineleri ile ürettiğimiz her renk pamuk şekerlerini çocuklara dağıtıyoruz. yaptığımız sunumlarla çocuklar hem eğleniyor hemde bu muhteşem tadı severek tüketiyorlar.

hiçbir çocuğun bu tadı geri çeviremediği ve her zaman ilgiyle ve coşkuyla karşıladığını görmekteyiz. sizde bu ilgi ve alakaya kayıtsız kalmayın. özellikle çocukların yoğun olarak katıldığı etkinliklerde pamuk şeker arabalarını tercih edin. diğer Nostaljik sokak satıcıları ve ikram arabaları için de bizden bilgi alın.

sokak arabaları

 Kiralık Pamuk Şeker Arabası İletişim Hattı. 0532 692 98 48

sokak

Pamuk Şeker Arabası İle Dükkan Açılış Organizasyonu” üzerine 2 düşünce

sokakYayın tarihi  10:54 pm - Ara 12, 2017

Merhabalar, Pamuk şeker arabası kiralama fiyatlarını öğrenebilir miyim? 1 günlük aktivite için rica etmekteyiz. Teşekkürler

aslı sevinçYayın tarihi  7:06 pm - Ara 13, 2017

Merhaba,

19 Mayis ta Swissotel de piknik organizasyonumuz var. Asagidaki standlari kiralayabilir miyiz?
Kozde misir
Patlamis misir
Pamuk seker
Kozde turk kahvesi
Maras dondurmasi
Kisi sayisini 50 olarak alabilirsiniz

Mesajınızı bırakın