• 0532 692 98 48
  • info@sokaksaticilari.net

Maraş Dondurmacısı

Maraş Dondurmacısı

Maraş Dondurmacısı & Maraş Dondurmacısı Kiralama

maraş dondurmacısı

İstanbul Dondurmacı Dağıtım Hizmetleri

Maraş Dondurmacısı – Kahramanmaraş dövme dondurması Maraşlı Osman Ağa’nın, Cinsel Gücü Artırıcı Olarak Bilinen “Yabani Orkide”yi (Salep) Yaparken Tesadüfen Keşfettiği Tatlıdır. “Sahlepli Karsambaç” Olarak Başlayan Tatlı, Üç Kuşak Sonra “Maraş Dondurması” Olarak Tanınmaya Başlamıştır.

Kahramanmaraş Dondurmasının En Önemli Özelliklerinden Biri, Keçi Sütünden Yapılmasıdır. Maraş Dondurması Sunumunda Sütlü Ve Kakaolu Olarak Sizlere Hizmet Veriyoruz.

 

maraş dondurmacısı kiralama

Maraş Dondurmacısı Ve Dondurmacı Kiralama Fiyatı

Maraş Dondurmacısı, Maraş Dondurma Standı Hizmetimizle; Düğün Organizasyonu, Açılış Organizasyonu, Piknik Organizasyonu, Ramazan İftar Programları, Sünnet Organizasyonlarında Mis Gibi Maraş Dondurması İkram Edebilirsiniz.

Maraş Dondurması Kiralama Ve Maraş Dondurma Arabası İle Sıcak Yaz Aylarında Sizlerlerleyiz. Maraş Dondurma Standımız İle Yaz Aylarındaki Organizasyonlarınıza Ferahlık Katıyoruz.

dondurma kiralama

Dondurmacı Kiralama Servisi

Maraş Dondurmacısı Elemanımız Otantik Kıyafetiyle Ve Görsel Şovuyla Sizlere Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz. Maraş Dondurmasını Kakao Ve Sütlü Olarak Servis Etmekteyiz. Maraş Dondurmacısı Hizmetini Sünnet Düğünleri Ve Doğum Günü Kutlamalarında Servis Edebilirsiniz.

Dondurmacı Servisi İle Sizlere En Özel Programları Sunmak için 15 Yıldır hep yanınızda olduk. kültürümüzün en önemli parçalarından olan dondurmacı ile organizasyonlarda misafirlerinize ferahlatıcı dondurma sunumu en özel programları yapıyoruz. kiralık maraş dondurması ekonomik ve uygun fiyatların yanı sıra rezervasyon için boş tarihler içinde bilgi alabilirsiniz.

 

dondurmacı kiralama

Maraş Dondurması Standı Kiralama Fiyatları İçin Bizi Arayın Bizden Bilgi Alın.

0532 692 98 48

sokak

Maraş Dondurmacısı” üzerine 4 düşünce

Natalia CiobanuYayın tarihi  6:19 pm - Ara 13, 2017

Merhabalar,
Biz Agustos’ta bir gunluk Romanya icin bir dondurmaci kiralamak istiyoruz. Sizde boyle bir hizmet var midir? Varsa sartlari paylasabilir misiniz? Ayrica fiyatlari da ögrenmek isteriz.
Tesekkur ederiz.
Saygilarla,

gürkan oynakYayın tarihi  8:06 pm - Ara 13, 2017

Merhabalar, 09.06 tarihinde verilecek olan 120 kişilik iftar organizasyonunda maraş dondurması ve macun standı ve dağıtımı yapılmasını düşünüyorum. fiyatı nedir nasıl yapılıyor bilgi verir misiniz.

Melike YILDIRIMYayın tarihi  8:28 pm - Ara 13, 2017

Mehmet Bey merhaba, Yapmış olduğumuz telefon görüşmesine istinaden talebimiz aşağıdaki gibidir.

Tarih: 8 Temmuz Yer: Kadıköy/Moda Kişi sayısı: 50

-Maraş Dondurma aracı ve dondurma servisi için eleman

Bizlere hemen geri dönüş yapabilir misiniz fiyat teklifine ekleyebilmemiz için?

Çok teşekkürler.

Mustafa Kemal ARSLANYayın tarihi  9:20 pm - Tem 18, 2018

Mehmet bey Merhaba,

22.06.2018 Cuma günü Şirketimiz bahçesinde maraş dondurma dağıtım organizasyonu planlanmaktadır. 400 kişilik personelemize dağıtılacak olup araç dağıtıım elemanı muhafaza edilecek teçhizat. v.s sizin tarafınızdan karşılanacak olup dondurma fiyat teklifi ve ayrıntıları hakkında fiyat teklifi verebilirmisiniz lütfen. dondurmalar Külah ise kaç top olacak kapalı ise hangi markalar ve fiyat ne olacaktır.

Saygılarımla…

Mesajınızı bırakın