Hayır Lokması Döktürme

Lokmacı Standı Kiralama & Hayır Lokması & İzmir Lokması

hayır lokması servisi

Hayır Lokması Döktürme – Lokmacı, Elemanlarımız Önlük Bone Eldiven ve Kıyafetleri, Ekipmanlarıyla lokma dağıtımından Önce Gelir Ve Mekanda Hazır Bulunur.

hayır lokması dökülür

Lokma Arabası Ve Standı Kiralama Fiyatları

Lokmacı Makinelerimiz Ve Tezgahlarımız Hijyen Kurallarına Uygun Bir Şekilde Sizlere Ve Misafirlerinize Sunulmaktadır. Lokma Arabası Standı Kiralama hizmetini Sadece İstanbul İçi Vermekteyiz.

hayır lokması

Özel Organizasyonlarda Lokmacı Kiralama

Hayır Lokması İle Cenazelerinizde, Mevlütlerinizde, Düğün Organizasyonları, Açılış Organizasyonu, Sünnet organizasyonu, Şenlik, Festival, Panayır, Ramazan Etkinlikleri, Özel Gün Ve Gecelerinizde Hizmetinizdeyiz. hayır lokması, lokmacı kiralama ve lokma standı kiralama için bize ulaşın.

Lokma standımız ve elemanlarımız hijyen kurallarına uygun bir şekilde sunum yapmaktadırlar. Lokmalarımız saray lokması ve izmir lokması olarak servis yapılmaktadır. Lokma Standlarımızı istediğiniz Lokasyona ve mekana getirip dağıtım yapmaktayız.

Hayır Lokması Döktürme

Hayır Lokması Döktürme Fiyatları

Lokma tatlısı genellikle maya, tuz, şeker ve un karışımından hazırlanan hamurdan elde edilir. Elde edilmiş olan bu hamur daha sonrasında ise sıvı yağda kızartılarak hazırlanır ve üzerine şerbet dökülerek son haline gelinir. Bu tat son derece lezzetli olan tatlı genellikle Türk tatlısı olarak biliniyor.

Ülkemizin bazı bölgelerinde üzerine şerbet dökülüp tatlı şeklinde yenmesine karşı, bazı yörelerinde ise şerbetsiz sadece peynir ile yenilmektedir. Orası delik olarak yapılan lokmaya izmir lokması, top halinde yapılan lokmaya saray lokması denmektedir.

Hayır Lokması Döktürme Hizmeti

müşterilerimize iki şekilde de sunulmaktadır. Vatandaşlar arasında yuvarlak şeklinde olan tatlıya saray lokması denmektedir. Dayanağı Osmanlıya kadar uzanmaktadır ve halk arasında da yapımı yaygınlaşmış olan kolay bir tatlı türü olarak bilinmektedir.

Genellikle İzmir şehrinin kültürünün bir vazgeçilmezi haline gelmiştir. izmir veya saray lokması farketmez her zaman sizlere lokma dökmede yardımcı olmaya devam ediyoruz. hayır lokması döktürerek ölmüşlerinizin ruhuna hayırlar gönderin.

lokma arabası kiralama fiyatları

Lokmacı Kiralama Hizmetleri İçin Bizi Arayın Bizden Bilgi Alın. 0532 692 98 48