Elma Şekerci Kiralama Hizmeti

Elma Şekeri İmalatı Ve Satışı

elma şekeri fyatları

Elma Şekerci Kiralama Hizmeti

Elma Şekerci Kiralama Hizmeti – Elma Şekeri, Bütün Elmaların Cam Şekeri Veya Karamel İle Kaplanması Vasıtasıyla Hazırlanan Bir Şekerleme. Özellikle Elma hasatına Yakın Dönemlere Denk Gelen Zamanlarda Bolca Tüketilen Bir Şekerlemedir. Elma Şekeri.

Elma Şekeri Kiralama 100 Adet Fiyatımız 300 tl’dir. Fiyatımıza Elma Şekeri, Nakliye, Özel Osmanlı kıyafetiyle Elemanımız Dahildir. Elma Şekerlerini İstediğiniz Renkte Yapabiliriz. Ayrıca Elma Şekeri Dışında Horoz Şeker, Sosyete Şekeri Hizmetimizde Mevcuttur.

Elma Şekerci Kiralama Hizmeti

Elma Şekeri Kiralama Ve Satış Hizmeti

Şeker, Su Ve Gıda Boyası Bir Tencerede Ağda Kıvamına Gelene Kadar Kaynatılır. Elmaların Sapları Koparılıp Yerlerine Tutacak Şeklinde Çubuklar Saplanır.

Şeker Biraz Soğuyunca Elmalar Tüm Olarak Şekerin İçine Batırılıp Çıkarılır Ve Soğumaya Bırakılır. Daha Sonra Paketlenip Servise Sunulur. Çocukluk yıllarının ve çocukların vazgeçilmezi olan elma şekeri, davet organizasyonlarınıza renk katıyor.elma şekeri ücreti

Sizlerde Elma Şekeri Ve Elemanlarımızla, Özel Günlerinizde, Sünnet Düğünlerinde, Doğum Günü Partilerinde, Bebek Mevlütlerinde, Özel Davetlerinizde Ve Organizasyonlarınıza Renk Katmak İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48