Bozacı Kiralama

Boza Arabası Kirala & Bozacı Standı Kiralama

boza standı kiralama hizmeti

Bozacı Kiralama Fiyatları

Bozacı Kiralama – Boza, Darı irmiği, su ve şekerden üretilen bir kış içeceğidir. Bilinen en eski Türk içeceklerinden biridir. Boza, Genelde kış aylarında tüketilir. Bozanın mevsimi 15 Eylül – 15 Mayıs arasıdır. Uygun şartlarda muhafaza edilirse bozanın içilebilecek kıvamını koruduğu süre 6 ya da 7 gündür. Boza Kiralama 100 kişilik Fiyatımız 700 tl’dir.

Fiyatımıza Boza, karton Kutular, Stand, Nakliye, Özel Osmanlı kıyafetiyle Elemanımız Dahildir. Sizlerde Bozacı Standımızla, Özel Günlerinizde, Düğün Organizasyonu Ve Davetlerinizde Organizasyonlarınıza Renk Katmak İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48

Bozacı Kiralama Hizmetibozacı

eski tatlardan olan bozayı yeniden insanımız içsin diye sizlere nostaljik arabalarımızda sunuyoruz. boza standı ve bozacı arabası kiralamaları için bize ulaşın. Bozalarımız Ünlü Vefa Bozacısı Tarafından Üretilmektedir. Boza Soğuk Kış Aylarında Sıklıkla Tüketilmektedir.

Sizlerde Kış Aylarındaki Organizasyonlarınıza Bozacı Kiralama Hizmetini Bizden Talep Edebilirsiniz. Boza İçerik Bakımından Şifa Kaynağıdır. Kış Aylarında Metabolizmayı Güçlendirir.

boza standı

Bozacı Arabası Kiralama İle Boza İkramı Servisi Yaptırmak İçin Bize Ulaşın.