• 0532 692 98 48
  • info@sokaksaticilari.net

İstanbul’da Popcorn Arabası Ve Patlamış Mısır Arabası

popcorn arabası fiyatları

İstanbul’da Popcorn Arabası Ve Patlamış Mısır Arabası

Axis İstanbul Bayrampaşa’da Popcorn Arabası Ve Patlamış Mısır Arabası Kiralama

Axis İstanbul Avm Bayrampaşa’da Joypark Oyun Alanının Açılışında Popcorn Arabası, Patlamış Mısır Arabası ve Pamuk Şeker Arabası Kiralama Hizmeti Sunduk. Ayrıca Çocuklar İçin Palyaço Kiralama Hizmeti de Verdik.

Nostaljik Sokak Arabalarımızdan Olan Patlamış Mısır Arabası ve Popcorn Arabası Kiralama Hizmeti İle Çocuklar Hem Eğlendiler Hemde popcorn Ve Pamuk Şekeri Severek Tükettiler O Gün Her Şey Ücretsizdi. Açılış Organizasyonunda Özellikle Bizi Tercih Eden Joypark Oyun Merkezi yetkililerine Teşekkür Ederiz.

pamuk şeker arabalarıpamuk şekerci patlamış mısırcı patlamış mısır arabası kiralama

Pamuk Şeker Arabaları Ve Popcorn Arabalarını Kirala

Sokak Arabaları Sektöründe Lider Konumda Olan Firmamız Onlarca Nostaljik Sokak Arabalarımızla Hizmet vermeye devam Ediyoruz.

Pamuk Şeker Arabası, Patlamış Mısır Arabası yanında, Kış Aylarında Kestane Arabası Hizmeti, Sıcak Sahlep Arabası Ve Boza Arabası Kiralama Hizmeti de Sunmaktayız. Sizlerde Özel Organizasyonlarınızda Nostaljik Sokak Arabaları Firmamızı Tercih Edebilir, Arabalarımız ve Standlarımız Hakkında Geniş Bilgi Alabilir Ve Organizasyonlarınıza Renk Katabilirsiniz.

Nostaljik İkram Arabalarımızla her türlü etkinliğe renk katabilir ve o özel günün sizin ve dostlarınız için farklı olması için bizden bilgi alabilirsiniz. biz bu işi 15 yıldır aralıksız sürdürüyoruz. en temiz ve yeni arabalarla en sorunsuz ve mükemmel organizasyonları sizler için yapıyoruz. kaliteyi en uygun fiyat politikasıyla bizden alın.

Kiralık Nostaljik Sokak Arabaları Ve İkram Arabaları İle Hizmetinizdeyiz.

sokak

İstanbul’da Popcorn Arabası Ve Patlamış Mısır Arabası” üzerine bir düşünce

sokakYayın tarihi  10:58 pm - Ara 12, 2017

Merhaba. Pamuk şeker ve popcorn aracı kiralama ile ilgili bilgi almak istiyorum. Kasımpaşa Çocuk Esirgeme Kurumunda düzenlenmesi planlanan eğlence için bu araçlara ihtiyacımız var. Çalışma saatleri ne şekilde oluyor? Fiyat nedir, neye göre değişir? Bunun bilgisini e-mail ile almak istiyorum.

Mesajınızı bırakın