• 0532 692 98 48
  • info@sokaksaticilari.net

23 nisan Etkinliklerinde Nostaljik Sokak Arabaları

23 nisan Etkinliklerinde Nostaljik Sokak Arabaları

Okul Etkinliklerinde Sokak Satıcıları İle Hizmet verdik.

sokak satıcıları

Okul Etkinliklerinde Kiralık Pamuk Şeker Arabaları

her yıl olduğu gibi bu yılda 23 nisan etkinliklerinde nostaljik sokak satıcılarımız İle İstanbul’un birçok okul, anaokulu ve ilkokulunda çocukları mutlu etmenin güzelliğini yaşadık. özellikle patlamış mısır arabası, pamuk şeker arabası, osmanlı macunu ve maraş dondurması arabası ile çocuklara ikramlarda bulunduk.

Okul Etkinliklerinde Pamuk Şeker Arabası modellerimiz Ve kampanyalı ücretlerimiz hakkında bilgi almak için tecrübeli ekiplerimizden bilgi alın. ayrıca patlamış mısır arabaları, popcorn arabası kiralama servisi için de bizden destek alabilirsiniz. ikram arabalarımız için her türlü bilgiyi alın.

organizasyonlarda ihtiyaç olan her hizmeti biz tamamlıyoruz. arabalardan nakliyeye, elemandan ürünlere kadar her türlü ekipmanları biz karşılıyoruz.

ikram arabası kiralama

Okul Şenliklerinde Pamuk Şeker Arabası Kiralama

çocukların mutluluğu gözlerinden okunuyordu. çocuklar hem okul gösterilerini yaptılar. hemden sokak arabalarımızdan aldıkları yiyeceklerle hoşça vakit geçirdiler. yılların tecrübe deneyimi ile gittiğimiz her etkinlikte okulun, müdürlerinden teşekkür aldık. bizi tercih eden okul yetkililerine teşekkür ederiz.

milli bayramlarda okullarda; pamuk şeker arabası ve patlamış mısır arabası kiralama hizmeti için bizden bilgi alın. etkinlik ve organizasyonlarda çok özel programlar yapıyoruz. otantik kıyafetlerimiz ve osmanlı kıyafetleri ile sunum yaparken sizlere eskileri yaşatıyoruz. nostaljik sokak arabaları dışında şişme oyun parkları ile sizlere hizmet veriyoruz.

pamuk şeker makinası

nostaljik sokak arabası ve animasyon yiyecekleri talepleriniz için bizi çekinmeden arayın. 0532 692 98 48

sokak

23 nisan Etkinliklerinde Nostaljik Sokak Arabaları” üzerine 3 düşünce

ahmet yiğitYayın tarihi  12:09 am - Eki 7, 2017

Merhaba Sayın Yetkili, Pamuk Şeker Arabası ve patlamış mısır arabası kiralama fiyatları ne kadardır? organizasyonumuz istanbul içi olacaktır.

    sokakYayın tarihi  12:11 am - Eki 7, 2017

    merhaba ahmet bey, pamuk şeker arabası kiralama fiyatımız istanbul içi 350 tl + KDV’dir. popcorn arabası kiralama fiyatımız yine 350 t’dir. fiyata elemanlar, ürün ve nakliye dahildir. ortalama 200 kişilik dağıtım yapmaktayız.
    detaylı bilgi için arayabilirsiniz.

sokakYayın tarihi  11:13 am - Ara 13, 2017

Merhabalar,
28 Aralık Çarşamba günü saat 11.00/14.00 arası engelli okulumuzda bir organizasyon için, çocuklara patlamış mısır, pamuk şeker ve Osmanlı macunu yaptırmak istiyoruz. Fiyat alabilirmiyiz. Yer Alibeyköy / Eyüp. Çocuk sayısı 200 olacak.

Mesajınızı bırakın